Altcom

Insert

Nexo

Tytuł Partnera InsERT nadawany jest przez producenta oprogramowania partnerom, którzy gwarantują profesjonalną obsługę handlową swoich klientów. Żeby spełnić wymagania firmy InsERT, Partner musi nie tylko odpowiednio oznaczyć swój lokal, ale też posiadać odpowiednie doświadczenie w sprzedaży produktów firmy InsERT. Dodatkowo znajomość z oferowanych produktów musi być potwierdzona w InsERTcie zdanym testem.

Subiekt GT: Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów
Gestor GT: System zarządzania relacjami z klientami współpracujący z Subiektem GT
Rachmistrz GT: Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego
Rewizor GT: System finansowo-księgowy z obsługą środków trwałych

Do naszych zadań w pierwszej kolejności należy utrzymanie ciągłości pracy komputerów. W przypadku jakiejkolwiek awarii sprzętowej bądź programowej gwarantujemy natychmiastową reakcję.

W przypadku problemów z usunięciem awarii na miejscu, zapewnimy Państwu sprzęt zastępczy. Ponadto chcemy służyć fachowym doradztwem zarówno w zakresie modernizacji infrastruktury jak i 
doboru oprogramowania.

Zajmujemy się tworzeniem zarówno zaawansowanych jak i prostych stron internetowych, połączonych z systemami sprzedaży, bądź też serwisami aukcyjnymi polskimi i zagranicznymi.

Oprócz sprzętu komputerowego oraz oprogramowania oferujemy również materiały eksploatacyjne z dowozem do Firmy.

Zapewniamy bezpieczeństwo kluczowych danych Państwa Firmy, realizowane przy pomocy tradycyjnych rozwiązań, ale także możliwość przechowywania danych na bezpiecznych serwerach poza Firmą.